patek philippe tank watch | Patek Philippe NYC Headquarters

patek philippe tank watch

Oris watches are very inexpensive, beautiful Swiss watches. Imperiale Joaillerie Rainbow napędzany jest manufakturowym mechanizmem Choparda wykonanym w Fleurier Ebauches nazwie 01.03-C. Nie jest to co prawda półka ultradopracowanych mechanizmów L.U.C, ale jako, że zegarek ten wskazuje jedynie czas i nie posiada innych komplikacji- trudno się dziwić. Mechanizm ten posiada rezerwę chodu do 60 godzin. Częstotliwość jego pracy to 4Hz.

If watches are your passion, you'll be spoilt for choice. Watches have been an integral a part of history, with the first wrist watch courting back to 1868 and was introduced by well known swiss watch maker Patek Philippe. The watch was launched specifically for girls to wear.

Their legacy continues in the present day, as Patek Philippe remains identified for its innovation and excellence. The company was the primary to implement many new ideas — akin to cut up-second palms and the perpetual calendar — that soon develop into industry standards. The manufacturer, which makes the elements for its watches, now presents a large selection, including sports activities and quartz watches.

Najciekawszym chyba elementem wyglądu zegarka jest jego tarcza. Charakterystyczna faktura Clous de Paris, duże logo Girard-Perregaux na godzinie dwunastej oraz złote indeksy z masą luminescencyjną. Na godzinie szóstej widzimy gwiazdę programu- to oczywiście tourbillon, z pięknym mostkiem wykończonym w charakterystyczny dla marki sposób (ktoś tu kojarzy Three Gold Bridges?). Wskazówki są ostre niczym brzytwa. Chyba nie muszę wspominać, że całość jest bardzo czytelna.

Zegarek posiada klasę wodoszczelności do 50 metrów. Co ciekawe, marka chciała uzyskać lepszy efekt, ale przy testach słabymi punktami okazały się obie z koronek (jedna używana jest do nakręcania, druga do ustawiania zegarka). W przyszłości dzięki użyciu zakręcanych koronek może pojawić się wersja z klasą a hundred metrów. Świetnie komponowałoby się to z użytym metalem (który przywodzi na myśl divery) oraz ceramicznym bezelem.